Šunų sportasDresavimas – tai veikla su šunimis, kurią privalo užsiimti kiekvienas šuns šeimininkas. Šunų dresūros mokykloje “Reksas” didžiajai daliai mokyti šunų naudojame teigiamo motyvavimo dresūros metodiką (kai šuo pats, savo noru atlieka pratimą, nenaudojant jėgos). Taikant šią metodiką, šuo greičiau ir efektyviau išmokomas atlikti norimas komandas. Tam naudojami skanėstai, žaislas arba žaidimas. Tačiau esant konflliktams šeimininko ir šuns santykiuose šuo gali būti supažindintas su neigiama pasekme taip ne žalojant šunį, o suformuojant pilnavertę šuns vertybių skalę.

 

Kada pradėti lankyti dresūros mokyklą ?

Šunį būtina intensyviai socializuoti nuo 2 iki 5 mėnesių, šiuo laikotarpiu šuo taip pat savo noru ir greitai mokinasi. Todėl šuniuką pradėti dresuoti ir auklėti reikia pradėti nuo tos dienos, kai augintinis atsiranda pas Jus namuose. Užsiėmimuose jaunų šuniukų šeimininkai išmoks ne tik praktinių pratimų (pvz., ką daryti, kad šuo nešokinėtų ir nekąstų ir t.t.), bet ir socializuos šuniukus (ką labai svarbu padaryti iki 4 mėn. amžiaus). Vyresnių šuniukų šeimininkai galės išmokyti sudėtingesnių šunų komandų ir išmoks dirbti su savo keturkoju šunų gaujoje.

Be teisingo auklėjimo nebus efektyvaus mokymo. Auklėjimas – tai pamatas, po kurio seka treniravimas. Vien tik komandos nepadarys šuns paklusniu ir valdomu. Nors dresūros komandos yra svarbios bendravime su šunimi, dresūros mokyklos “Reksas” užsiėmimuose mokoma, kaip tapti atsakingu šuns šeimininku. Yra pasaulyje pripažintos šuns auklėjimo metodikos, pagrįstos norimo elgesio suformavimu motyvuojant gyvūną, apie jas kalba garsūs pasaulinio lygio kinologai kaip Grisha Stewart, Ian Dunbar, John Fisher, Karen Pryor ir kt. Šias metodikas mes pritaikome praktikoje.

 • Asta

  Sveiki, pries pora savaiciu atklydo misrunas, sveria virs 20kgmazdaug metu laiko. Bandem ieskot seimininku, priemem, buvom pas veterinara…isgydem zaizdele, lakste po kiema nepriristas… bet siandien puole piktai ant vaiku, apkandziojo rankas abiems gan stipriai. Ar dar imanoma si suni dresiruoti? Vaikai jau jo labai bijo, net nezinau ka toliau su juo daryti…

 • Reksas

  Asta, nematydami suns negalime nieko patarti.

 • ingrida

  Sveiki, auginame jorkio ir bisono misruniuka, 4 men. Ar dresuojami tokie mazyliai?

 • Reksas

  Zinoma

 • Roberta

  Sveiki. Man asmeniskai atrodo, kad tokio amziaus sunys tikrai gali greitai isisavinti komandas. Bet as noriu pasakyti, kad geriau ta savo suniuka dresiruokite ilgiau, bet tada ta komanda bus labiau uztikrinta. Manau, kad galite perziureti vaizdus per youtube, ten tikrai daug video, tik issirink!

 • vilte

  sveiki turime jorksyro terjera 2 men. ar dresiruojami tuoke mazyle?

 • Kasparas

  as turiu vokieciu avigane 3 men. ir ji kandzioja man kojas kaip nuo to apsiginti

 • eima

  sveiki reikia pagalbos nebezinom ka daryti turiu suniuka maisyta chihuahua jai 8 menuo, bet ji savo reikalus daro bet kur kur papuola ant lovu, kilimu …net anty palutes nedaro nors purskiau purskaliuka, o visur kitur ispurskiau kitokiu kur papurskus suniukas nenoretu ten daryt…dabar nebelaikom palutes kilimus isnesem, bet ji vistiek nedaro lauke, nes tikriausiai bijo prie musu…antra diena laikau narvelyje , cypia prasosi isleidziama, tada vel vedu i lauka, is lauko vel i narveli ir .t.t keleta dienu nezinau kur ji atlieka savo reikalus bet lauke nedaro, itariu neiskentusi prislapina narvelyje nakti…esame nevilty nes kambariai smirda , nebera jegu , nezinau ka daryti, lauke ant zoles pripurskiau to kvapo, palute buvau isnesus, niekas negelbeja…visu patarimai pagirti kai atliks lauke, bet kad ji nedaro …vedam daznai po 6/7 kartus per diena …

 • Reksas

  Sveiki, del konsultacijos kreipkitės kontaktuose nurodytu telefonu.