FACEBOOK ATSILIEPIMAI


VISI FACEBOOK ATSILIEPIMAI

ATSILIEPIMAI SVETAINĖJE

Dėkoju šiai dresūros mokyklai už šios patarimus dresuojant šunį, jie tikrai labai padėjo :) Visiems tikrai rekomenduoju :)

Aistė


Sveiki, mielieji. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su savo augintine Zara lankyti Jūsų mokyklą. Tas laikotarpis labai daug davė ir man, ir mano šuniui. Ačiū, kad tokie esate.

Zara ir Silvija


Sveiki. Noriu padėkoti šios svetainės kūrėjams, nes instruktorių dar nei vieno nepažįstu.

Niekada anksčiau neturėjau (neauginau) šuns, ir todėl jau po savaitės kilo namuose problemos. Pvz.: kandžiojimasis. Bet dėka šios svetainės, pavyko su tuo susitvarkyti.
Ačiu Jums visiems, kad yra kur pasimokyti bendrauti, auklėti ir auginti šunėlį.

Simpatija ir jos šeimininkė


Norėtume ir mes padėkoti šiai puikiai Rekso mokyklai ir jos instruktoriams. Už jų puikų darbą, gerą nuotaiką pamokų metu, kantrybę, atsidavimą savo darbui, už neįkainuojamus patarimus, pagalbą iškilus problemoms… Galima būtu dar vardinti daug už ką esame dėkingi. Augindami šunį su elgesio sutrikimais, realią ir veiksmingą pagalbą gavom būtent šitoje mokykloje. Atėjus į mokyklą galvojome, kad pagrindinis darbas laukia šuns… Oi kaip mes klydome, pagrindinis darbas laukė šeimininkų. Tas ir padėjo suprasti, kad kantrybės, įdėto darbo dėka gali būti laimingas šuo ir jo šeimininkas. Dar kartą didelis Dėkui Jums !

Gita ir Forsas


Noriu padėkoti Rekso kolektyvui už puikiai praleistą laiką pamokų metu. Puikūs patarimai, gera nuotaika, pagalba keblesnėse situacijose ir greitas reagavimas į klientų pageidavimus bei praktiniai atsakymai į iškilusius klausimus palieka labai gerą įspūdį. O ir laiko atsiranda šeimininkės dienotvarkėje, nes pamokėlės kiekvieną kartą vis įdomesnės ir naudingesnės, tad net minties apie jų praleidimą nekyla. Sėkmės Jums visiems mokant šeimininkus, o šeimininkams kantrybės mokantis

Justina ir Nilius


Kol nepamačiau šios mokyklos dresūros metodų maniau, kad pagrindinis būdas šunį priversti paklusti yra griežtumas. Mat, taip teko mokyti kitą šunį ir kitoje mokykloje. Galbūt kai kurioms veislėms tai efektyvu ir yra pagrindinis dresūros metodas, tačiau mano atveju, kai šuo yra savo vidumi laisvas (mano manymu, samojedai yra iš prigimties laisvi ir nepriklausomi) griežtumas negali būti pagrindine ir vienintele priemone jį auklėjant. Sėkmes Jums auklėjant šeimininkus – mums dažnai reikia daugiau “dresūros” nei mūsų augintiniams.

Laima


Aš – Rūta (pagalbinė Akelos auklėtoja, kuomet vyras buna išvykęs), vyras – Marius (pagrindinis auklėtojas). Įsigiję Akela galvojome, kad patys ja išauklėsime, tačiau, nežinodami šunų psichologijos, pridarėme daug klaidų, pernelyg ją “sužmoginome”… Pasekmės tokios, kad dabar Akela mūsų šeimoje jaučiasi lydere. Taigi, nusprendėme ieškoti Akelai mokyklos. Nors šalia namų vyksta šunų dresūros pamokėles, pasirinkome “Rekso” kolektyvą, kadangi girdėjome gerų atsiliepimų :) Iš tiesų, pirmą kartą veždama Akela į dresūrą bijojau, kad sunkiai seksis ją suvaldyti, kad ji per didelė ir pan… Tačiau atvykusi pajutau labai gerą atmosferą, nes visi cia susirinkę iš didelės meilės savo augintiniui – tikram draugui :) Mūsų atveju bus ką veikti, kadangi Akela jau nebe mažas šuniukas, o savo “nuomonę” apie drausmę turinti paaugliukė :) Tikiu, kad didelio noro ir darbo dėka mums pavyks “susišnekėti” su Akela :) Ačiū kolektyvui bei treneriams uz priėmimą, pamokymus bei palaikymą! Čia jaučiamas profesionalumas :)

Rūta


Šaunus Rekso kolektyvas. Fantaštiski treneriai ir šiaip viskas super! Tos trys valandos per savaitę būna pačios geriausios savaitėje, tiek man tiek ir Almakui. Didelis AČIŪ treneriui. Taip ir toliau.

Laura

 • Eglė

  Jau seniai nebelankome dresūros treniruočių, bet vis rūpi pavartyti šį puslapį ir pasidžiaugti, kad ne mums vieniems labai patiko šis kolektyvas ir, kad jis vis dar tebegyvuoja.Tikrai šaunūs treneriai,išmanantys savo darbą,svarbiausia linksmi, energingi, tikri savo darbo entuziastai.Norintys pradėti dresūros užsiėmimus tikrai neapsiriksite pasirinkę “REKSĄ”.Galite drąsiai žygiuoti ten.

 • Vartotojo, prisistačiusio vardu “Tomas”, žinutė ištinta. Mokykla “Reksas” pasilieka teisę ištrinti įžeidžiančias ir neargumentuotas žinutes.

 • virginija

  Šaunus Rekso kolektyvas. Fantaštiski treneriai ir šiaip viskas super! Tos trys valandos per savaitę būna pačios geriausios savaitėje, tiek man tiek ir Lorai. Didelis AČIŪ treneriui. Taip ir toliau.

 • Zivile

  Teko dalyvauti dresuros pamokose, jauciamas komandos profesionalumas. Ismano savo darba. As vedziau pas Viktorija savo mopsa Kaune, nors esu is Elektrenu. Gerai paruosia parodoms. Tikrai idomus uzsiemimai:) Kaune veda uzsiemimus dviems grupems: mazuju veisliu suniukams ir dideliu veisliu jauniems suniukams. Pas ja daug grupese sunu. Zmones ten besilankantys taip pat labai gerai atsiliepia apie ja.

 • Ieva

  Reksas.lt man įdomus tinklapis

 • Mano augintinei jau bus 3 metai, nebelankome treniruočių. bet tas laikas praleista su REKSO treneriais NEREALUS.Visdar pavartau šita puslapį
  AČIŪ

 • Ačiū, malonu )

 • Laba diena. Norejau pasiteirauti ar birzelio menesi dresuotute sunis? As turiu suni, jam apie 3m. – 5m. Ar tokio amziaus dresuotute?

 • Mes dirbam istisus metus be pertrauku ir mokome seimininkus suprast ir dresuot savo augintinius.

 • omg

  Kiek teko susidurti, savo srities profesionalai.

 • Gintarė

  Sveiki, turime su draugu 3mėn su trupučiu haskiuka, ar būtų galimybė jį išdresiruoti, kokia kaina būtų? ir kelintadieniais vyktų užsiėmimai :))

 • Saulius

  Laba diena,
  Noręjau paklaust ar teko dirbti su Akitomis?

 • REKSAS

  Gintare, tokio amžiaus šuniukus mokome antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19h. Kaina – 200 Lt.

 • REKSAS

  Sauliau,
  Tenka dirbti ir su akitomis, ir su čekoslovakų vilkšuniais.

 • Gintare

  O cia Vilniuje dresiruojate? Kokiu adresu jei taip.

 • Saulius

  Ačiū už atsakymą.Kaip pas Jus Kaune planai?Šuniukui būtų 4 mėn.

 • REKSAS

  Gintare,
  Vilniuje mokome šeimininkus dresuoti šunis :) Galima tartis dėl asmeninės treniruotės Jums patogioje vietoje, o galima susitikti grupinėje treniruotėje Antakalnio parke. Parašykite el paštu jonas@reksas.lt , suteiksime daugiau informacijos.

 • REKSAS

  Sauliau,
  Kaune yra geri planai :) Kviečiame pasiskambinti kontaktuose nurodytu telefonu ir atvykti adresu Technikos g. 9 antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19h.

 • Vytautas

  Laba diena

  turiu 7 men taksu veisles suniuka, kuriam reikalinga dresura
  kiek kainuotu pamokos, kiek laiko truktu ir kokiom dienom bei kokiu laiku tai galetu vykti

  Dėkoju

 • Reksas

  Vytautai, mazu veisliu suniuku uzsiemimu tvarkarasti galite matyti cia http://www.reksas.lt/treniruociu-tvarkarastis/

  Kaina 200/men

 • Jurate

  Norejau paklaust turiu 9 men. bokseriuka noretume pasimokint tokiu komandu kaip isejus kad ateitu pasauktes ,netemptu pavadzio nu ir kad nesokinetu ant sveciu kai ateina i svecius nes patiem niekaip nesigauna,kokia grupe turetume lankyt bendra ar kokia kita nu vienu zodziu pagrindinias komandas

 • Reksas

  Jurate, galite atkeliauti i bendra dresuros grupe

 • Jurate

  Aciu jai ateit tai ka reikia su savim turet, ir kada galetume ateit?

 • Su šunų dresūros mokykla “Reksas” bendradarbiaujame ne pirmą ir tikimės, kad ne paskutinį kartą. Kvietėmės “Rekso” komandą į savo vaikų dienos programą. Kinologas Egidijus nuoširdžiai bendravo su visais mūsų stovyklautojais, leido praktiškai išbandyti visas komandas su mielais ir draugiškais šunimis. Net didžiausios kačių mylėtojos mergaitės liko sužavėtos. Džiaugiamės nesuklydę rinkdamiesi svečius į savo dienos programą ir atsiliepiame tik geriausiais žodžiais.

 • Kauno Milikonių vidurinė mokykla

  Dėkojame kinologui Egidijui ir jo komandai už suteiktą galimybę susipažinti su kinologo darbu ir šunų dresūra mūsų mokyklos mokiniams.

 • Deivis

  Puiki mokykla ne tik augintiniui, bet ir seimininkui. Supranti daug dalyku, kuriu iki tol nezinojai, tuomet rupinimasis augintiniu tampa dar idomesnis, nes zinai daug daugiau. Cia visada gera nuotaika! Uz REKSA !!!