Šunų dresūros mokykla “Reksas” įkurta 2004 metais Kaune, ją įkūrė daugiau nei 15 metų darbo stažo kinologijos srityje turintis instruktorius – Egidijus Brazys. 2013 m. atsidarė mokyklos filialas Vilniuje, kuriam vadovauja treneris Jonas Valančius.

Pagrindinis mokyklos tikslas: mokyti šeimininkus darnių santykių su savo augintiniais – šunimis.

Tai pasiekiame vykdydami tris užduotis:
1. Šunų socializavimo ir dresūros užsiėmimus.
2. Organizuodami seminarus, paskaitas bei kitaip šviesdami šunų šeimininkus ir ugdydami jų atsakomybe.
3. Papildomų veiklų su šunimis (žygių, viešų pasirodymų, kaniterapijos ir pan.) organizavimas ir dalyvavimas jose.

“Rekso” filosofija:
1. Mokykla moko šeimininkus bendrauti ir auklėti šunis naudojant šiais laikais efektyviausią – teigiamos motyvacijos metodiką. Tačiau esant konflliktams šeimininko ir šuns santykiuose šuo gali būti supažindintas su neigiama pasekme taip ne žalojant šunį, o suformuojant pilnavertę šuns vertybių skalę.
2. Mes nenaudojame elektrinių antkaklių ar kitokių elektroninių šunų dresavimo įrenginių.
3. Kiekvieną dieną gilinamės į kinologijos sritį, keliame trenerių kvalifikaciją, specializuojamės įvairiose srityse, kad Jums suteiktume pačią naujausią ir praktišką informaciją!

Kiekviena dresūros mokykla Lietuvoje ir užsiėnyje turi savo kryptį: IPO, agility, obedience, ruošimas tarnybai ir t.t. “Rekso” mokyklos instruktoriai padeda žmonėms išmokti, kaip užauginti socialų, gerai besielgiantį namų augintinį. Sportas kaip agility, flyball, freestyle yra labai geras užsiėmimas su energingu šunimi, ugdo kontaktą, gyvūną iškrauna fiziškai, tačiau sportas neišmoko arba tik iš dalies išmoko šuns priimti tinkamą sprendimą realiose gyvenimo situacijose. Mūsų socializavimo ir paklusnumo programa padeda tai išmokti ir yra praktiškai pritaikoma bet kokio temperamento šuniui, o mokymo būdas individualizuojamas. Šuo, lankęs dresūros mokyklą “Reksas” nuo 3 mėnesių bent iki 1.5 metų, dažniausiai nejaučia streso, elgiasi ramiai, pasitikinčiai savimi.

Kita veikla dalis: šunų elgsenos problemų sprendimas, kuriai skyrėme daug dėmesio. Visas šunų elgesio problemas sprendžiame asmeninėse elgesio korekcijos treniruotėse, kur jiems sukuriamos ir taikomos specialios elgesio keitimo programos.

“Reksas” glaudžiai bendradarbiauja su užsienio kinologijos organizacijomis (APDT) ir jų treneriais (Grisha Stewart), mūsų specialistus konsultuoja Anglijos Dogs Trust prieglaudų tinklo mokymų vadovė Carmel Graves. Lietuvoje bendraujame su Kauno M.K.Čiurlionio Lions klubu, Pifo gyvūnų gerovės organizacija,  Kauno veterinarijos klinikomis, Kauno nepilnamečių pataisos namais ir kitomis organizacijomis. Mokyklos instruktoriai dalyvauja įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, organizuoja seminarus ir paskaitas Lietuvoje, keturkojai auklėtiniai dalyvauja viešuose pasirodymuose renginiuose, parodose, specialaus ugdymo centruose, mokyklose, darželiuose ir įvairioseviešose vietose. Treneriai ruošia asistentus, padeda gilinti jų žinias ir įgyti trenerio kvalifikaciją LKD šunų elgsenos specialistų – trenerių sąjungoje.

 

  • no

    cool

  • KLAUDIJA

    SAUNIAI PASIRODE MANO MKYKLOJE TIE SUNELIAI JIE MOKA ZAISTI KREPSINI,BAULINGA IR DAR DAU,DAUG VISKO

  • Paulius

    Ar jūsų dresavimo mokykla priklauso kokiai nors kinologų bendrijai?